Home » Wedstrijden 2019 KNHN

Wedstrijden 2019 KNHN  openkegeldagen Alkmaar 5-11 sept.

De aanwezige prijswinnaars van de openkegeldagen van Alkmaar gehouden van 5- t/m 11 september, zittend vlnr.

Annemarie Apeldoorn , Piet Sombroek en Nelleke Kos. Achter vlnr, Wim Kuiper, Cees Niekus en Kees Blokker.

De volledige uitslag kunt u vinden op: alkmaar.kegelscores.nl

 

 Wedstrijdagenda 2019 Kegelbond Noord-Holland Noord   
van/op t/m soort wedstrijd organisatie aantal ballen klassering kegelhuis
ma 21 jan do 24 jan openingstoernooi KNHN KNHN 4x10 ja Alkmaar
ma 18 feb zat 23 feb open kegeldagen  afd Schagen 4x10 ja Schagen
di 26 feb zat 2 mrt afd kampioensch. Purmerend afd Purmerend 2x15 + 2x10 nee Purmerend
zon 10 mrt Kaasstad toernooi  afd Alkmaar 4x10 ja Alkmaar
ma 25 mrt vrij 29 mrt open kegeldagen afd Anna Paulowna 2x15 ja Anna P.
di 23 april Alg. ledenvergadering KNHN Schagen
1 mei tot en met 31 augustus zomerstop
don 5 sep woe 11 sep open kegeldagen afd. Alkmaar 4x10 ja Alkmaar
zat 5 okt club kampioenschappen Schagen afd. Schagen 4x10 nee Schagen
vrij 12 okt kampioensavond Anna P. afd. Anna Paulowna 2x15 nee Anna P.
zon 13 okt pers. Kampioenschap Alkmaar afd. Alkmaar 6x10 nee Alkmaar

ma 28 okt

di  29 okt

don 31 okt

Alle dagen   's middags en 's avonds.

 

open kegeldagen Marktstad Purmerend afd. Purmerend 2x15 ja Purmerend
zat 2 nov. Marktstad finale toernooi afd. Purmerend 6x10 nee Purmerend
zat 23 nov Persoonlijk kampioenschap KNHN KNHN 6x10 nee Alkmaar

De klassering voor 2019 is bekend.

Dames A 11 van 64 tot 90
Bijgewerkt 15-1-2019 Dames B 44 van 56 tot 64
Dames C 62 van 0 tot  56
Heren A 15 van 72 tot 90
Heren B 26 van 64 tot 72
Heren C 75 van 0  tot 64
Totaal 233
Naam Club Klasse 2019 Locatie
Hr. Ad Godijn C.U.B.O. Heren C Alkmaar
Hr. Gerard Diephuis C.U.B.O. Heren A Alkmaar
Hr. Jan de Ruiter C.U.B.O. Heren C Alkmaar
Hr. Jan Peters C.U.B.O. Heren C Alkmaar
Hr. Johan Konst C.U.B.O. Heren A Alkmaar
Hr. Paul Tesselaar C.U.B.O. Heren C Alkmaar
Hr. René Woltheus C.U.B.O. Heren A Alkmaar
Mw. Gré Sanders D.D.EN D. Dames C Alkmaar
Mw. Lucy Popkes D.D.EN D. Dames C Alkmaar
Mw. Nelly Wit-Langedijk D.D.EN D. Dames C Alkmaar
Mw. Wil Doodeman D.D.EN D. Dames A Alkmaar
Hr. Adriaan Liempt De Club Heren C Alkmaar
Hr. Dirk Zweeris De Club Heren C Alkmaar
Hr. Felix Willems De Club Heren C Alkmaar
Hr. Ijsbrand Schut De Club Heren C Alkmaar
Hr. Jan Blauw De Club Heren C Alkmaar
Hr. Martin Sinnige De Club Heren C Alkmaar
Hr. Ed Richardson De Koperen Bal Heren C Alkmaar
Hr. Flip Schwärzer De Koperen Bal Heren C Alkmaar
Hr. Jan Vedder De Koperen Bal Heren B Alkmaar
Hr. Kees Blokker De Koperen Bal Heren B Alkmaar
Hr. Ruud Beek De Koperen Bal Heren A Alkmaar
Hr. Stef Swart De Koperen Bal Heren B Alkmaar
Mw. Kitty van Avezaath De Koperen Bal Dames B Alkmaar
Mw. Zita Swart-Vedder De Koperen Bal Dames B Alkmaar
Hr. Jan Neuvel De Unie Heren A Alkmaar
Hr. Cees Niekus De Woodpeckers Heren C Alkmaar
Hr. Gerrit Keijsper De Woodpeckers Heren C Alkmaar
Hr. Guus Braam De Woodpeckers Heren A Alkmaar
Hr. Hans Does De Woodpeckers Heren C Alkmaar
Hr. Henk Kuin De Woodpeckers Heren C Alkmaar
Hr. Jaap Blokker De Woodpeckers Heren C Alkmaar
Hr. Jan Kooij De Woodpeckers Heren C Alkmaar
Hr. Jos Westmeijer De Woodpeckers Heren C Alkmaar
Hr. Rein Beeker De Woodpeckers Heren B Alkmaar
Hr. Klaas de Jonge H.R.R. Heren C Alkmaar
Mw. Gerda Bakkum H.R.R. Dames B Alkmaar
Mw. Gerda Venselaar H.R.R. Dames C Alkmaar
Mw. Gina Strijbis-Kunstman H.R.R. Dames B Alkmaar
Mw. Gré Schoorl-Keeman H.R.R. Dames C Alkmaar
Mw. Trijnie van de Oord H.R.R. Dames B Alkmaar
Hr. Albert Kuiyt Houthalers Alcmaria Heren A Alkmaar
Hr. Bas van Uitert Houthalers Alcmaria Heren C Alkmaar
Hr. Martin Faasse Houthalers Alcmaria Heren C Alkmaar
Hr. Ricardo Kaal Houthalers Alcmaria Heren A Alkmaar
Hr. Siem de Boer Houthalers Alcmaria Heren C Alkmaar
Hr. Wim Schwärzer Houthalers Alcmaria Heren B Alkmaar
Hr. Boelo ten Have K.B.C. Heren C Alkmaar
Hr. Cor Verzijlberg K.B.C. Heren C Alkmaar
Hr. Dick Westra K.B.C. Heren C Alkmaar
Hr. Frits Kaandorp K.B.C. Heren A Alkmaar
Hr. Henk Wiering K.B.C. Heren A Alkmaar
Hr. Herman de Wilde K.B.C. Heren A Alkmaar
Hr. Ronald Meijer K.B.C. Heren A Alkmaar
Hr. Joop Jansen N.I.E.K. Heren B Alkmaar
Hr. Marcel Hakvoort N.I.E.K. Heren B Alkmaar
Mw. Alie de Geus N.I.E.K. Dames C Alkmaar
Mw. Annie ten Have N.I.E.K. Dames C Alkmaar
Mw. Olga Schwärzer N.I.E.K. Dames B Alkmaar
Mw. Ria Schouten-Lubbers N.I.E.K. Dames C Alkmaar
Mw. Riet Narold N.I.E.K. Dames B Alkmaar
Mw. Tini Buisman N.I.E.K. Dames C Alkmaar
Mw. Annemarie Apeldoorn N.I.O.S. Dames A Alkmaar
Mw. Bep van de Ridder N.I.O.S. Dames C Alkmaar
Mw. Gerda Dekker N.I.O.S. Dames B Alkmaar
Mw. Loes Sättler N.I.O.S. Dames C Alkmaar
Mw. Nel Zoon N.I.O.S. Dames B Alkmaar
Mw. Nelleke Kos N.I.O.S. Dames B Alkmaar
Mw. Tinie Schwärzer N.I.O.S. Dames B Alkmaar
Mw. Carla Dieke N.O.T.T. Dames C Alkmaar
Mw. Carmen Boom N.O.T.T. Dames C Alkmaar
Mw. Emmy Hof-Baltus N.O.T.T. Dames A Alkmaar
Mw. Gré Moeijes N.O.T.T. Dames C Alkmaar
Mw. Henriette Postmus- vd Bend N.O.T.T. Dames C Alkmaar
Mw. Jolanda Norder N.O.T.T. Dames C Alkmaar
Mw. Margôt Rietdijk N.O.T.T. Dames B Alkmaar
Mw. Marlies Jellema-Hoes N.O.T.T. Dames C Alkmaar
Mw. Nel Boogaarts N.O.T.T. Dames B Alkmaar
Mw. Sanny van Stenis N.O.T.T. Dames A Alkmaar
Mw. Ted Verbeek N.O.T.T. Dames C Alkmaar
Mw. Coba Botman-Kramer R.O.B.A. Dames C Alkmaar
Mw. Gré Heijstra R.O.B.A. Dames B Alkmaar
Mw. Jean Kocken R.O.B.A. Dames A Alkmaar
Mw. Nel Bot-Slijkerman R.O.B.A. Dames C Alkmaar
Mw. Nel Rood R.O.B.A. Dames B Alkmaar
Mw. Sonja Lubberink R.O.B.A. Dames C Alkmaar
Mw. Tiny Tromp R.O.B.A. Dames C Alkmaar
Mw. Alie Dekker-Kaldenbach V.V.K. Dames B Alkmaar
Mw. Eva Frederiks-Kaldenbach V.V.K. Dames C Alkmaar
Mw. Gerry Koster V.V.K. Dames C Alkmaar
Mw. Hannie Slotman V.V.K. Dames C Alkmaar
Mw. Ria Kaldenbach V.V.K. Dames B Alkmaar
Mw. Wil Tilstra V.V.K. Dames C Alkmaar
Mw. Erika Vogelpoel-Iriou W.I.K. Dames B Alkmaar
Mw. Joke Goemans W.I.K. Dames C Alkmaar
Mw. Loes van de Goot-Tolen W.I.K. Dames B Alkmaar
Mw. Martha de Ruyter W.I.K. Dames C Alkmaar
Mw. Ria Sier W.I.K. Dames B Alkmaar
Mw. Tine Schagen W.I.K. Dames A Alkmaar
Mw. Tineke Jongen-Albers W.I.K. Dames C Alkmaar
Mw. Tiny Bolten W.I.K. Dames B Alkmaar
Mw. Tiny Licht W.I.K. Dames A Alkmaar
Hr. Hans Schuit Z.E.K.Z.? Heren B Alkmaar
Hr. Jan Veeken Z.E.K.Z.? Heren C Alkmaar
Hr. Jos de Vries Z.E.K.Z.? Heren C Alkmaar
Hr. Nico Oud Z.E.K.Z.? Heren C Alkmaar
Hr. Peter Kager Z.E.K.Z.? Heren C Alkmaar
Hr. Peter Louter Z.E.K.Z.? Heren C Alkmaar
Hr. Piet Sombroek Z.E.K.Z.? Heren B Alkmaar
Hr. Ruud Schipper Z.E.K.Z.? Heren B Alkmaar
Hr. Sjaak Sombroek Z.E.K.Z.? Heren B Alkmaar
Hr. Willem Kuiper Z.E.K.Z.? Heren B Alkmaar
Hr. Jaap Looijensteijn Volvimus Heren C Anna Paulowna
Hr. Jan Hoogland Volvimus Heren C Anna Paulowna
Hr. Leo Huiberts Volvimus Heren B Anna Paulowna
Hr. Leo Kapiteijn Volvimus Heren C Anna Paulowna
Hr. Nico Kortekaas Volvimus Heren C Anna Paulowna
Hr. Piet Molenaar Volvimus Heren B Anna Paulowna
Hr. Ruud Rooijakkers Volvimus Heren C Anna Paulowna
Hr. Ton van Zanten Volvimus Heren C Anna Paulowna
Mw. Bep van Zanten Volvimus Dames C Anna Paulowna
Mw. Riet Huiberts Volvimus Dames C Anna Paulowna
Mw. Riet Kapiteijn Volvimus Dames C Anna Paulowna
Hr. Gerard Audiffred A.V.V.M. Heren C Purmerend
Hr. Holger Buss A.V.V.M. Heren C Purmerend
Hr. K Op 't Land A.V.V.M. Heren C Purmerend
Mw. A van de Veen Alle Negen Dames C Purmerend
Mw. Bep van de Roosingh Alle Negen Dames C Purmerend
Mw. J Overmeer Alle Negen Dames C Purmerend
Mw. Jeanette Ubbels Alle Negen Dames B Purmerend
Mw. Marjan Segers Alle Negen Dames A Purmerend
Mw. Ria Melse  Alle Negen Dames C Purmerend
Mw. Rina Verra Alle Negen Dames B Purmerend
Mw. S Zijp Alle Negen Dames C Purmerend
Mw. Tini Out - Knaap Alle Negen Dames C Purmerend
Mw. Wil van Kampen Alle Negen Dames C Purmerend
Hr. A de Jong Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Adrie Jonk Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Albert Nooij Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Ben Vlaar Alles Vlak Heren B Purmerend
Hr. Bertus Groot Alles vlak Heren C Purmerend
Hr. Cees Vlaar Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. G Slot Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Gerard Bartels Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Harrie Muller Alles Vlak Heren A Purmerend
Hr. Harrie Schulte Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. J Sneek Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Jan Kuiper Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Jos  de Bruin Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. Jos Erkamp Alles Vlak Heren C Purmerend
Hr. R Wolf Alles Vlak Heren C Purmerend
Mw. Adri Kuiper De Doele Dames A Purmerend
Mw. Corry de Bruin De Doele Dames C Purmerend
Mw. Corry de Jonk De Doele Dames C Purmerend
Mw. Edith Vlaar De Doele Dames C Purmerend
Mw. Gerda Prins De Doele Dames C Purmerend
Mw. Jannie Schulte De Doele Dames B Purmerend
Mw. Loes Steeg De Doele Dames C Purmerend
Mw. Marja Op 't Eijnde De Doele Dames A Purmerend
Mw. Netty Vos-Bartels De Doele Dames C Purmerend
Mw. Ria Koens-Reeders De Doele Dames C Purmerend
Mw. Tiny Scheper De Doele Dames B Purmerend
Mw. Arie Steevers De Kolenkit Dames C Purmerend
Mw. Els de Groot De Kolenkit Dames C Purmerend
Mw. Els de Timmer De Kolenkit Dames C Purmerend
Mw. Eva Quist De Kolenkit Dames B Purmerend
Mw. Iija Mul De Kolenkit Dames C Purmerend
Mw. Ina van Oostrom De Kolenkit Dames A Purmerend
Mw. Marijke Tenniglo De Kolenkit Dames B Purmerend
Mw. Marjan Dekker De Kolenkit Dames B Purmerend
Mw. N Groot De Kolenkit Dames B Purmerend
Mw. Thea Zitman-Abels De Kolenkit Dames B Purmerend
Mw. Truus de Lange De Kolenkit Dames B Purmerend
Mw. Truus Dekker De Kolenkit Dames B Purmerend
Hr. Bert Slegt Op De Plank Heren B Purmerend
Hr. Carl Hartgers Op De Plank Heren B Purmerend
Hr. Cor Jong Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Jan Bartels Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Jan Sanders Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Jan Schouten Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. John Bentelaar Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Koos Groot Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. P van Beckum Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Piet Zijp Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Teun van Dam Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Willem van Dijk Op De Plank Heren C Purmerend
Hr. Ben Hendriks 't Gouwe Klauwtje Heren A Purmerend
Hr. Cees Erkamp 't Gouwe Klauwtje Heren B Purmerend
Hr. Cor Hop 't Gouwe Klauwtje Heren C Purmerend
Hr. Dik Groot 't Gouwe Klauwtje Heren B Purmerend
Hr. Ed Bakker 't Gouwe Klauwtje Heren C Purmerend
Hr. F Meekel 't Gouwe Klauwtje Heren B Purmerend
Hr. F van de Meer 't Gouwe Klauwtje Heren C Purmerend
Hr. J Schouten 't Gouwe Klauwtje Heren B Purmerend
Hr. Jan de Ruijter 't Gouwe Klauwtje Heren B Purmerend
Hr. Karel Mehagnoul 't Gouwe Klauwtje Heren C Purmerend
Hr. Piet Rozemeijer 't Gouwe Klauwtje Heren C Purmerend
Hr. Sjef Bakker 't Gouwe Klauwtje Heren B Purmerend
Mw. Anneke  van 't Wout   Dames C Purmerend
Mw. Jacqueline Koning   Dames C Purmerend
Hr. H Mulder ANIMO Heren B Schagen
Hr. J Kamp ANIMO Heren A Schagen
Mw. A Mulder-Rienstra ANIMO Dames B Schagen
Mw. G Schoen-de Jong ANIMO Dames C Schagen
Mw. I Flechtner-Verhagen ANIMO Dames B Schagen
Mw. J Looij-Waag ANIMO Dames C Schagen
Mw. A Hoogerwerf-Vink G.M.R. Dames C Schagen
Mw. B Feller-Zeeman G.M.R. Dames B Schagen
Mw. Dieuws Bas-Koomen G.M.R. Dames C Schagen
Mw. M Blom-van Til G.M.R. Dames C Schagen
Mw. M Koopman-Zuurbier G.M.R. Dames C Schagen
Mw. M van de Rozenbroek-Plas G.M.R. Dames B Schagen
Mw. R van Vulpen-Essenburg G.M.R. Dames B Schagen
Mw. T Hoebe-Ligthart G.M.R. Dames B Schagen
Mw. T Koopman-Kossen G.M.R. Dames B Schagen
Mw. T Kuiper-Bakker G.M.R. Dames C Schagen
Mw. T Stam - Brandt G.M.R. Dames B Schagen
Mw. Dini Paarlberg-van Zadelhoff J.K.C. Dames C Schagen
Mw. Elly Nederstigt-Smit J.K.C. Dames B Schagen
Mw. G Mooij-Jongejan J.K.C. Dames C Schagen
Mw. J Bakkum-van Egmond J.K.C. Dames C Schagen
Mw. Martha Josée-Smidts J.K.C. Dames B Schagen
Mw. R Hoornsman-Zeeman J.K.C. Dames B Schagen
Mw. Tiny Zeeman-Doorn J.K.C. Dames B Schagen
Hr. A Oud K.C.S. Heren C Schagen
Hr. C Hoogland K.C.S. Heren C Schagen
Hr. C Zeeman K.C.S. Heren B Schagen
Hr. E Hillmann K.C.S. Heren C Schagen
Hr. F van Oosten K.C.S. Heren C Schagen
Hr. H Hofland K.C.S. Heren B Schagen
Hr. H Ket K.C.S. Heren C Schagen
Hr. J Blaauboer K.C.S. Heren C Schagen
Hr. W van Herpt K.C.S. Heren C Schagen